Szkoła narciarska

MATI Ski School to szkoła polska narciarsko-snowboardowa w czeskich Karkonoszach, w pobliżu Jablonca nad Jizerou w Czechach. Czekamy na Ciebie przy dolnej stacji wyciągu przy ośrodku Ski Areal Kamenec.

Nauka indywidualna lub w małych grupach

Prowadzimy zajęcia w indywidualne i w grupach maksymalnie 8-osobowych. Dzięki temu zapewniamy wsparcie w nauce jazdy. Instruktor jest do dyspozycji uczestników, chętnie odpowiada na pytania i udziela wskazówek. Oferujemy różny poziom szkoleń - tworzymy grupy zarówno dla tych, którzy mają pierwszy raz na nogach narty lub deskę snowboardową, jak i dla tych, którzy jeżdżą już wiele lat. Zbieramy uczestników o podobnym doświadczeniu, żeby każdy czuł się pewnie i mógł wynieść z zajęć jak najwięcej.

Swobodna jazda i wiele radości

Z nami będziesz się rozwijać. Pokażemy Ci, jak bezpiecznie korzystać z nart, czerpiąc przy tym wiele radości. Skorygujemy popełniane błędy i pomożemy Ci poprawić technikę jazdy. Krok po kroku zademonstrujemy Ci podstawy jazdy na nartach lub snowboardzie albo wprowadzimy w kolejne tajniki tej sztuki. Dobierzemy ćwiczenia tak, żeby odpowiadały poziomem trudności Twoim umiejętnościom, byś ciekawie spędzał czas i by jazda naprawdę sprawiała Ci frajdę.

Szkoła narciarska dla dzieci

Zależy nam na tym, żeby zapewniać śnieżną rozrywkę dla całej rodziny. Możesz u nas wybrać kurs narciarski dla dorosłych, a swoje dziecko zapisać na zajęcia dla najmłodszych. Takie szkolenia odbywają się w małych grupach, a instruktor dba o bezpieczeństwo dzieci i ich efektywną naukę. Zapewniamy wspaniałą zabawę w miłej atmosferze. Prowadzimy zajęcia narciarskie na oddzielonym placu przeznaczonym wyłącznie dla dzieci. Ofertę kierujemy dla uczniów w różnym wieku, już od 4 roku życia. Organizujemy także zajęcia narciarskie dla młodzieży w wieku 15-18 lat.

Z nami uprawianie sportów zimowych
to prawdziwa frajda